Project Primavera Resort
ul. Kłodzka 30
57-540 Lądek-Zdrój
Oferta Premium: Metrohouse

President: +48 605 546 352
Manager: +48 603 366 568
Office: +48 74 813 59 95
kontakt@primaveraresort.pl

Apartamenty Lądek Zdrój

wypoczynek i rekreacja

Turystyka i relaks

Aktywny wypoczynek

Uzdrowisko Lądeckie to wyodrębnione, specjalne trasy piesze, rowerowe i dla sportów wyczynowych wytyczone szlaki wędrówkowe przez okolicę wprost do narciarskich stoków Czarnej Góry – spełnienie marzeń łączenia aktywnego wypoczynku, witalności życiowej z rozkoszowaniem, bytowaniem z przyrodą i pejzażami regionu.

Regionalne połączenie kolejowe

Uzdrowisko to tez przywrócenie tradycji ponad 150 lat kolej regionalnej łączącej miasto i nasze lokale inwestycyjne z regionem – Kłodzko z historyczną twierdzą, drogą na Czarną Górę i ośrodkiem zjazdowo – narciarskim – za dwa lata nasza inwestycja położona będzie kilkaset metrów od już dziś odnowionego dworca kolejowego, skąd przyjeżdżających gości uzdrowiska zabierać będziemy elektrycznym busem do naszych apartamentów inwestycyjnych, z już dziś obok działająca Klinika.
Dziś otwarte po rewitalizacji.

Aktywny wypoczynek na stokach zjazdowych

Obok kurortu Lądek Zdrój – aktywny, żywiołowy wypoczynek relaksujący ciało i dusze Czarna Góra – szusowanie górskie, zjazdy, adrenalina powietrza wysokich mikroklimatów gorskich, baza turystyczna i gastronomiczna.

Źródło tradycji i naszej tożsamości

Uzdrowisko Lądek Zdrój i okolica to także setki lat naszej tradycji chrześcijańskiej, gdzie wiara łączyła się z przyrodą – kapliczki, wota dziękczynne i pokutne, źródła odwiertowe dla strudzonych pielgrzymów. To także miejsce spotkań i zabiegów leczniczych władców Europy Aleksandra I, Cesarza Bonaparte oraz prezydenta USA Johna Quincy Adamsa w naszym uzdrowisku.

 

 

Klimat inwestycyjny

Poznaj atrakcje regionu

Lądek Zdrój – setki lat bijących źródeł wód leczniczych dostępnych gratis gościom uzdrowiska w mieście jak i w leśnych duktach, wody geotermalne i kąpiele regeneracyjne.

Ekologiczne szlagi przejazdowe – specjalnie wytyczone poprzez leśne okolice z ukierunkowaniem do okolicznych stoków narciarskich i do miejscowych atrakcji turystycznych – stawów z pstrągami, kilkudziesięcioletniego Arboretum z unikatową florą i fauną śródziemnomorską, leśnymi źródełkami, kapliczek o setkach lat tradycji.

Geotermia a wiec i życie w klimatach zdrowych, czystych dla organizmu – wędrówki piesze, rowerowe tradycyjne i elektryczne, samochody elektryczne, wypady w plener i na grilla, z własnym kierowca i w pakiecie inwestycyjnym.