Primavera Resort
Apartamenty mieszkalne
ul. Kłodzka 30, Lądek Zdrój
ul. Kościuszki, 68, Stronie Śląskie

President: +48 605 546 352
kontakt@primaveraresort.pl
Manager: +48 603 366 568
globuspolska@op.pl

Apartamenty mieszkalne

wypoczynek i rekreacja

Turystyka i relaks

Aktywny wypoczynek

Lądek-Zdrój – Stronie Śląskie – Sienna to wyodrębnione, specjalne trasy piesze, rowerowe i dla sportów wyczynowych wytyczone szlaki wędrówkowe przez okolicę wprost do narciarskich stoków Czarnej Góry – spełnienie marzeń łączenia aktywnego wypoczynku, witalności życiowej z rozkoszowaniem, bytowaniem z przyrodą i pejzażami regionu.

Regionalne połączenie kolejowe

Region to tez przywrócenie tradycji ponad 150 lat kolej regionalnej łączącej miasta i nasze lokale mieszkalne z regionem – Kłodzko z historyczną twierdzą, drogą na Czarną Górę i ośrodkiem zjazdowo-narciarskim – z odnowionym dworcem i ośrodkiem kulturowo-biznesowym.

Aktywny wypoczynek na stokach zjazdowych

Obok kurortu Lądek-Zdrój i Stronia Śląskiego- aktywny, żywiołowy wypoczynek relaksujący ciało i dusze Czarna Góra – szusowanie górskie, zjazdy, adrenalina powietrza wysokich mikroklimatów górskich, baza turystyczna i gastronomiczna.

Źródło tradycji i naszej tożsamości

D

 

 

Klimat inwestycyjny

Poznaj atrakcje regionu

Lądek Zdrój – setki lat bijących źródeł wód leczniczych dostępnych gratis gościom uzdrowiska w mieście jak i w leśnych duktach, wody geotermalne i kąpiele regeneracyjne.

Ekologiczne szlagi przejazdowe – specjalnie wytyczone poprzez leśne okolice z ukierunkowaniem do okolicznych stoków narciarskich i do miejscowych atrakcji turystycznych – stawów z pstrągami, kilkudziesięcioletniego Arboretum z unikatową florą i fauną śródziemnomorską, leśnymi źródełkami, kapliczek o setkach lat tradycji.

Geotermia a wiec i życie w klimatach zdrowych, czystych dla organizmu – wędrówki piesze, rowerowe tradycyjne i elektryczne, samochody elektryczne, wypady w plener i na grilla, z własnym kierowca i w pakiecie inwestycyjnym.