Primavera Resort
Apartamenty mieszkalne
ul. Kłodzka 30, Lądek Zdrój
ul. Kościuszki, 68, Stronie Śląskie

President: +48 605 546 352
kontakt@primaveraresort.pl
Manager: +48 603 366 568
globuspolska@op.pl

Komfortowe apartamenty

w Stroniu Śląskim

Stronie Śląskie

Stronie Śląskie – miejsce lasów i wzgórz zielonych , szlaków pieszych i rowerowych.

Lądek-Zdrój

Lądek-Zdrój – najstarsze uzdrowisko europy ,z wodami termalnymi i leczniczymi , z baza zabiegowa i wypoczynkowa

Czarna Góra

Czarna Góra – Sienna to dolnośląska Gubałówka , ze stokami narciarskimi i wyciągami oraz lokalna gastronomia i dziewicza flora i fauna.

Odnowa biologiczna ducha i ciała

Region to bogata baza zabiegowa, lecznicza i rehabilitacyjna o potencjale francuskich i włoskich miejscowości uzdrowiskowych , z zabiegami i masażami na europejskim poziomie, kuchnią regionalną, życiem kulturalnym i imprezami turystyki plenerowej. To ośrodek ściśle związany z okoliczną turystyką górską, a także wielowiekową tradycją religijną i chrześcijańską.

Kotlina Kłodzka

Poznaj atrakcje regionu

Lądek-Zdrój

Lądek Zdrój – setki lat bijących źródeł wód leczniczych dostępnych gratis gościom uzdrowiska w mieście jak i w leśnych duktach, wody geotermalne i kąpiele regeneracyjne, z kompletną bazą zabiegową, arboretum z unikalną florą i stawami z pstrągami.

Stronie Śląskie

Miejscowość i region o dziewiczym , kameralnym ale największym w Polsce zalesieniu , ze szlakami turystyki pieszej i rowerowej , lokalna kuchnia i aktywna oferta kulturalna i folklorystyczna

Czarna Góra

Czarna Góra : Regionalne Zakopane , odkrycie dziesięciolecia , ze stokami narciarskimi , wyciągiem i terenami wspinaczkowymi , górskim horyzontem serpentyn dróg , wyśmienita gastronomia , z unikatowym klimatem czystości powietrza , flora i fauna

Atrakcje w okolicy