Project Primavera Resort
ul. Kłodzka 30
57-540 Lądek-Zdrój
Oferta Premium: Metrohouse
Artur Suppan: +48 784 551 902

President: +48 605 546 352
Manager: +48 603 366 568
Office: +48 74 813 59 95
kontakt@primaveraresort.pl

Oferta lokali inwestycyjnych

z dedykowanym pakietem usług

Pakiet inwestora

Kalkulator inwestycyjny

Inwestując swoje środki finansowe w kupno naszych lokali w Uzdrowisku Lądek Zdrój, zyskujesz obok gwarantowanego zysku wypłacanego okresowo (w opcji miesięcznej, kwartalnej lub rocznej) zapisanego w specjalnej umowie, hipoteczną własność lokalu, jako jego jedyny właściciel lub jako kilku właścicieli, na rzecz których wypłacamy zyski. Umowa zarządzania lokalem znajduje prawnie swoje umiejscowienie wprost w akcie notarialnym sprzedaży lokalu. Zarządzanie obejmuje wszystkie usługi, jakie możemy zagwarantować i zaoferować gościom i kuracjuszom wynajmującym lokale oraz korzystającym z pakietu usług , stanowiącego o atrakcyjności pobytu w naszych miejscach noclegowych.

Czas wykonywania pakietu usług – minimum 10 letni – w połączeniu z rozwojem Uzdrowiska Lądek Zdrój, oferta zabiegowa i leczniczo – relaksacyjna istniejąca w mieście, rewolucja geotermalna jaka obecnie odbywa się w mieście , przywróceniem turystycznej linii przewozów kolejowych w kierunku „Czarnej Góry” i faktem, iż nasz obiekt położony jest bezpośrednio przy wjeździe do uzdrowiska, obok rozwidlenia dróg min. na ten ośrodek narciarski, obok prywatnej, ekskluzywnej kliniki „Panaceum” – daje pewność w wypłacie zysków inwestycyjnych, do 10.6 % rocznie brutto – list do inwestora.

Gwarancja inwestycji
Pobierz

Harmonogram budowy i wpłat
Pobierz

Poradnik podatkowy
Pobierz

Zarządzanie lokalem
Pobierz

Concierge

Pakiet inwestora obejmuje prywatne, opcjonalne, świadczenie usługi concierge – w dobrym, starym i dyskretnym świadczeniu serwisu dla kuracjusza i gości naszych lokali inwestycyjnych – reprezentowania atrakcji artystycznych, kulturalnych i kulinarnych, eventów, imprez,  wydarzeń plenerowych, relaksu leczniczego, zabiegowego i cielesno – duchowego – organizacja zajęć gratis w gwarantowanym pakiecie – karta concierge.

 

Catering

Pakiet inwestora obejmuje w części gastronomicznej naszego obiektu posiłki na miejscu dla gości kurortu i naszych lokali inwestycyjnych – na zasadzie szwedzkiego bufetu zimnych przekąsek i dan gorących (zupa) – gratis w pakiecie oraz posiłków „turysty” – zestawu na wynos – karta cateringowa.

 

Pakiet medyczny

Pakiet inwestora obejmuje w części medycznej usługi pomocy doraźnej i leczniczej – rehabilitacyjno zabiegowej gratisowo przypisane w wybranej opcji kuracjuszom i gościom naszych lokali inwestycyjnych. Pakiet gwarantuje bezpłatne pobyty zabiegowe i medyczne oraz pomoc i diagnostykę w nagłych przypadkach, w planowanej współpracy z ośrodkami – Poliklinika „Panaceum” oraz „Uzdrowisko Lądek Zdrój – Długopole Zdrój ” – wraz z ich bazą zabiegową bazą i leczniczą – karta medyczna.

Pakiet e-turystyka

Pakiet inwestora obejmuje w części e-turystyka dedykowane udostępnianie kuracjuszom i gościom naszych lokali inwestycyjnych korzystanie z: przewozów busami elektrycznymi z kierowcą w wybrane miejsca wędrówek i relaksu regionalnego, rowery, deskorolki elektryczne, kijki nordic walking oraz podstawowy sprzęt narciarski – karta e-turysty.

Klimat inwestycyjny

Poznaj atrakcje regionu

Lądek Zdrój – setki lat bijących źródeł wód leczniczych dostępnych gratis gościom uzdrowiska w mieście jak i w leśnych duktach, wody geotermalne i kąpiele regeneracyjne.

Ekologiczne szlagi przejazdowe – specjalnie wytyczone poprzez leśne okolice z ukierunkowaniem do okolicznych stoków narciarskich i do miejscowych atrakcji turystycznych – stawów z pstrągami, kilkudziesięcioletniego Arboretum z unikatową florą i fauną śródziemnomorską, leśnymi źródełkami, kapliczek o setkach lat tradycji.

Geotermia a wiec i życie w klimatach zdrowych, czystych dla organizmu – wędrówki piesze, rowerowe tradycyjne i elektryczne, samochody elektryczne, wypady w plener i na grilla, z własnym kierowca i w pakiecie inwestycyjnym.

Atrakcje w okolicy