Primavera Resort
Apartamenty mieszkalne
ul. Kłodzka 30, Lądek Zdrój
ul. Kościuszki, 68, Stronie Śląskie

President: +48 605 546 352
kontakt@primaveraresort.pl
Manager: +48 603 366 568
globuspolska@op.pl

Lokale – opcja inwestycyjna

Oferta lokali z umową dzierżawy

Oferujemy do każdego zakupowanego lokalu opcje zawarcia umowy dzierżawnej( inwestycyjnej ) na długookresowy wynajem lokalu , bezpośrednio przy umowie przedwstępnej kupna – sprzedaży lokalu oraz umowy przenoszącej własność lokalu na rzecz kupującego – inwestora . Opcja 5 lub 10 letnia , ze stałym , gwarantowanym notarialnie , comiesięcznie wypłacanym czynszem dzierżawnym przez nasza spółkę na rzecz właściciela lokalu . Gwarantowana stopa roczna wypłacanej dzierżawy od 8,5 % . Umowa dzierżawna od dnia umowy przedwstępnej , na zadanie kupującego przekształcamy lokal w lokal użytkowy przed przeniesieniem własności. Przy zakupie pelne odliczenie podatku VAT, zwracanego przez urząd skarbowy. W czasie trwania umowy dzierżawy lokalu wszystkie koszty funkcjonowania lokalu, media, ubezpieczenie oraz remonty po naszej stronie.

Poniżej – proponowana umowa dzierżawna – do negocjacji.

Umowa dzierżawy
pobierz

Uzdrowisko Lądek Zdrój

Stała informacja o miejscowych atrakcjach , trasach turystycznych i wypoczynku.

miejscowy serwis barów i restauracji, hodowla pstrąga, potrawy lokalne

miejscowa baza zabiegowa , rehabilitacyjna , lecznicze wody podziemne, masaże i relaks terapeutyczny

szlaki turystyczne, spacerowe i rowerowe, stoki narciarskie, rezerwat przyrody i zdrowotny mikroklimat

Klimat inwestycyjny

Poznaj atrakcje regionu

Lądek Zdrój – setki lat bijących źródeł wód leczniczych dostępnych gratis gościom uzdrowiska w mieście jak i w leśnych duktach, wody geotermalne i kąpiele regeneracyjne.

Ekologiczne szlagi przejazdowe – specjalnie wytyczone poprzez leśne okolice z ukierunkowaniem do okolicznych stoków narciarskich i do miejscowych atrakcji turystycznych – stawów z pstrągami, kilkudziesięcioletniego Arboretum z unikatową florą i fauną śródziemnomorską, leśnymi źródełkami, kapliczek o setkach lat tradycji.

Geotermia a wiec i życie w klimatach zdrowych, czystych dla organizmu – wędrówki piesze, rowerowe tradycyjne i elektryczne, samochody elektryczne, wypady w plener i na grilla, z własnym kierowca i w pakiecie inwestycyjnym.

Atrakcje w okolicy