Primavera Resort
Apartamenty mieszkalne
ul. Kłodzka 30, Lądek Zdrój
ul. Kościuszki, 68, Stronie Śląskie

President: +48 605 546 352
kontakt@primaveraresort.pl
Manager: +48 603 366 568
globuspolska@op.pl

Komfortowe apartamenty

w Stroniu Śląskim

Stronie Śląskie

D

Lądek-Zdrój

D

Czarna Góra

F

Odnowa biologiczna ducha i ciała

Region to bogata baza zabiegowa, lecznicza i rehabilitacyjna o potencjale francuskich i włoskich miejscowości uzdrowiskowych , z zabiegami i masażami na europejskim poziomie, kuchnią regionalną, życiem kulturalnym i imprezami turystyki plenerowej. To ośrodek ściśle związany z okoliczną turystyką górską, a także wielowiekową tradycją religijną i chrześcijańską.

Klimat inwestycyjny

Poznaj atrakcje regionu

Lądek Zdrój – setki lat bijących źródeł wód leczniczych dostępnych gratis gościom uzdrowiska w mieście jak i w leśnych duktach, wody geotermalne i kąpiele regeneracyjne.

Ekologiczne szlagi przejazdowe – specjalnie wytyczone poprzez leśne okolice z ukierunkowaniem do okolicznych stoków narciarskich i do miejscowych atrakcji turystycznych – stawów z pstrągami, kilkudziesięcioletniego Arboretum z unikatową florą i fauną śródziemnomorską, leśnymi źródełkami, kapliczek o setkach lat tradycji.

Geotermia a wiec i życie w klimatach zdrowych, czystych dla organizmu – wędrówki piesze, rowerowe tradycyjne i elektryczne, samochody elektryczne, wypady w plener i na grilla, z własnym kierowca i w pakiecie inwestycyjnym.

Atrakcje w okolicy